Destination Skara
Nööördaaaaaar.......
Resturangen i rondellen utanför Mullsjö brann när vi åkte förbi :S
Jävla läskigt, för det ligger en bensinstation precis breve... Explotionsrisk där JA!
Yeye... Nu är vi i lilla Skara-town 🙂
Hemma i fina trädgården... Ska lägga ut lite fina bilder sen så ni får se var jag växt upp - älskar verkligen det här huset!
Aja, nu ska vi äta grillat, måste kila fort som f-n! 😉
Ps. Pappas mat är bäst!!
Ha det bäst! ^^
Scary! 😮
O jag avundas dig, jag vill också grilla!
Åh, låter mysigt! 🙂 Fast läskigt med branden...
kul å hälsa på hemma. ha d bra!
jag åt också grillat 😀
så udda du pratar i telefon 😛 inte lätt få ut ord med putmun 😉
Haha, första bilden var ju as kul. Mindre kul med branden..
Ha det bäst nu!
Det är så himla mysigt att vara på roadtrip med sin älskling! 🙂
Oj då.Läskigt med branden:S
Hoppas du får en trevlig helg!
svar: Hehe, okej. 🙂 Det är så typiskt då man hittar några skor som är så sjukt snygga och prisvärda sen när man går i dem så är de stenhårda eller något. 🙁
haha, mobilnördar 😛 🙂
puss,
haha, vilka coolingar =D
Ha det så kul hemma i Skara ^^ Btw, har du sett Bert någon gång..haha 😉 ?
Hejsan, vad tycker du om tjejer som klär sig slampigt? Min pojkvän har en tjejkompis som har det. Och jag är så emot tjejers som klär sig slampigt. Vad tycker du
man ska göra i en sådan situation? Har skrivit lite på min blogg om det. Om hur tjejen beter sig mot mig, alltså min pojkväns tjejkompis men jag behöver lite resonemang. Skulle vara tacksam för svar!
Sov gott
Yegane
Oj, i mullsjö har jag vart 😛
Äntligen någon som njuter av pappas mat. Likadant är det hos mig, pappas mat är bäst helt klart! Mamma är ingen mästerkock direkt hihi.
Kan lugna Elin med att hade branden spridit sig till bensin macken så hade den INTE exploderat. Bensin exploderar inte, det brinner! Men det är klart hade någon av tankarna varit tomma då jävlar kan det smälla för ångorna/gaserna exploderar.
Så det var DÄRFÖR det jämnades med marken?! det har alltid stått där när vi åker till skåne... och så en dag så var det bara borta. Ingenting kvar! :O