Handskrivet i bloggen
Tre stilar som ger dig den perfekta hemma-jobbar-looken
Kommer ni ihåg den trendiga postnord-looken som jag levererade 2008? Nu är det dags igen, men den h...Hur kan man leva om man inte andas?
Jag är mitt i dimman och tusentals blöta partiklar svävar i luften. De landar på min hud nä...Mina mål 2018 - så gick det sen
Avklarade » Göra en Pyssel-serie på Youtube Där jag målar om gamla möbler som jag hitt...
Du skriver fint, tack för att jag fick se (=
du har jätte fin handstil ju 🙂
Svar: Såklart skickar jag en kommentar, så idiotiskt att bara ta sådär! Fy sjutton! Du har ju suttit och arbetat säkert riktigt länge för att få dom så fina 🙂 Jag har inte heller så fin handstil, men som du skrev. Man kan inte vara bra på allt 🙂 Kram!
Du har ju jättefin handstil ju 🙂
det är rätt! fight for your right!
du skrev juh visst fint!:D
du skriver jätte fint =)
Du skriver ju jättefint!
Jag blir lite tårögd när jag ser det. Tänk så många sagor jag sett skrivna i den handstilen, och så många gånger man skrivit av dina anteckningar när man drömde om något annat... Ahh... herregud. Jag blir så sentimental när jag ska lämna landet :S
Tycker du har en jättesöt handstil och tycker dina bilder är gryyymmma!!!