Nyprintat

Har varit och printat ut mitt självporträtt (som för övrigt är med i undersökningsbannern här på blogg.se). Ska hänga det tillsammans med två andra tavlor på min tomma vägg i hallen.
De andra två kommer bli ett porträtt av Erik och ett på oss tillsammans.
Tills vidare får jag hänga där ensam...

du påminner så mkt om karinoloffson, men att dina kreativa sida är grafisk design istället! rätt kul!
Ser supernice ut! Är de andra bilderna också ritade av dig eller är det foton?
Gatan här nedan känner jag väl igen *ler*. På en av de där balkongerna har man druckit både mycket te och vin minsann. Längtar tills det blir sol så man kan göra det igen!
åh va tufft ! 🙂 är verkligen avundsjuk!
shit va snyggt det blev 😀 snyggt och personligt!
jättesnajjs 😀
grymt snygg bild, du skulle kunna ta betalt och göra såna till oss som vill ha! du skulle kunna tjäna bra på det! ja du är hur duktig som helst!
FAN VAD GRYMT =D
Men jäääävlar vad läckra! Nästan så man skulle be dig göra en tavla av mig med..;)
Ja den är verkligen jätte fin!
Vad fint det blev!
Sååå snygg! 🙂
Vilken fin blogg!
Hur mkt gick det på?
Åh, najs. Kommer nog bli apsnyggt! 😀
Fina 🙂
Är den printad som en affish eller på typ fotopapper som dom vanliga små korten man får hem?
läckert! kram!
Fy fan vad snyggt det kommer bli när alla tavlorna är uppe. Hur stor är den på dig förresten?
hej bäst-i-världen-på-att-rita!
ser riktigt snyggt ut 🙂
kommer nog bli fint! min tjej har satt upp bilder på sig själv överallt i vår lägenhet. på mig finns det inga. jag är nog för ful 😉
Grymt!
Vad kostade detta kalas??
Smart att välja affish istället för fotopapper!
Vad är det för mått då? Printade du hemma?
hej söt! har du fårr paketet?
kramis
hej söt! har du fårr paketet?
kramis
hej söt! har du fårr paketet?
kramis
hej söt! har du fårr paketet?
kramis
det där kan bli riktigt snyggt 😉
oj, vilka fina! du är grym! 😛
Vet du vilken idé jag fick nu! Eran hall vore apsnygg i helsvart, dvs, svart på väggar och tak och vitt golv! Lovar det är hur snyggt som helst. På så sätt framhävs tavlorna mer, och hallen känns lite mer "rockig", som du 😉
Ps, garderobsdörrarna tänkte jag också skulle vara i svart! oerhört läckert 🙂
Oj, vad snyggt! Var har du printat bilden? Vad kostar det ungefär? Är själv sugen på att printa ut några bilder jag har...
Får jag ställa en liten fråga? Din side meny sitter ju inte ihop med själva inläggen om du förstår vad jag menar? Det är ju en springa mellan menyn och självaste bloggen. Är det något du gjort i ps eller i kodmallar/stilmallar?
snyggt ;D
Gahh blir knäpp, din [BLOGG]-länk funkar inte, jag kommer bara till samma sida, enda skillnaden är i adressflätet då ett # kommer efter länken. Snälla fixa?!
snygga :D:D:D
Nää, seriöst!! va billigt 😀 Du råkar inte veta var man kan hitta så där billigt i Gbg? 🙂
Fy fan va snyggt!!
Är 'Eeicsj' din pojkvän?