Haha.. jag tappade min telefon där i lördags men nån underbart snäll tjej som hette frida ringde en vän till mig och lämnade den till henne. Halleluja för ärliga människor!!!
Åh, vad skönt att läsa att du fått tillbaka plånboken med alla viktiga kort igen! Jag ska nog lämna mitt egna visitkort i plånboken som jag märker med “Min plånbok” haha… utifall att liksom 😉
Åh! Gud vad roligt att de har hittat den!
Trevlig dag på dig 🙂
Gud vad skönt att någon hittat den!
va skönt! Så jobbigt när man tappar bort saker!
åååh gud va skööönt 😀 Maria blir glad för Elins skull 😀
hoohh, vilken tur! hoppas inget saknades.
vilken tur du har!!!
skönt att de hittat den!
Yes! 😀
Var allt kvar i den när du fick den? 🙂
Det finns visst hederliga människor:)
tur du hade (: hehe
Yuippiiiiie!!! Hoppas alla kort var kvar! Vad glad jag blev!
Ibland ska man ha tur också..! 🙂
gött att du fick tbax den sen 😀
åh, härligt!
oh, centrum? Där har jag rännt en hel del med min kära storasyster som bodde i Jkp innan ^^
Jönköping besöker man ofta iom släkten. Trevlig liten håla 🙂
Skönt att du fick hem din plånbok. Jag hoppas mina nycklar får samma glada återförening med mig.. Dom är på vift..
Haha.. jag tappade min telefon där i lördags men nån underbart snäll tjej som hette frida ringde en vän till mig och lämnade den till henne.
Halleluja för ärliga människor!!!
Häärligt att de hittade den! 😉
Åh, vad skönt att läsa att du fått tillbaka plånboken med alla viktiga kort igen! Jag ska nog lämna mitt egna visitkort i plånboken som jag märker med “Min plånbok” haha… utifall att liksom 😉